WorldFood Warsaw

 Kategorie: Wydarzenia

Ponad 350 wystawców z 23 krajów, kuchnie i alkohole świata, przyprawy i zioła, najlepsze produkty, specjalni goście kulinarni, eksperci branży spożywczej i HoReCa – słowem cała branża spożywcza przez trzy dni w stolicy! Wielkimi krokami zbliża się niezwykle ważne wydarzenie dla branży spożywczej!

Dziś konsumenci poszukują produktów żywnościowych wygodniejszych i łatwiejszych w jedzeniu, a oprócz tego poważnie troszczą się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Koreańskie wodorosty morskie i żeń-szeń doskonale odpowiadają na trendy panujące na rynku spożywczym. Ponadto Korea jest najlepszym producentem tych produktów pod względem jakości.

Koreańskie produkty i firmy spożywcze zostaną zaprezentowane podczas WorldFood Poland 2019, jednego z najważniejszych targów spożywczych w Polsce, który odbędzie się w dniach 7-9 marca. Korea po raz pierwszy uczestniczy w wydarzeniu. W  największych w Warszawie wiosennych targach spożywczych WorldFood Warsaw uczestniczy ponad 300 wystawców, z czego 40 procent to firmy zagraniczne, w tym duża reprezentacja Włochów i Hiszpanów.

Biznes targowy to również rozmowy, panele, dyskusje i wymiana poglądów. Przekaz idący w świat jest wspólny – zjawisko reorientacji rynku w kierunku jakości oferowanych produktów spożywczych oraz   wizerunek polskiej żywności oparty na harmonijnej koegzystencji tradycji, innowacyjnych technologii i wysokiej jakości może być efektywnym przesłaniem na konkurencyjnym rynku Unii Europejskiej.

Najnowsze wpisy

Zostaw komentarz

Napisz do nas!

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć zostaw nam wiadomość. Odpiszemy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij ENTER by wyszukać