W Berlinie trwają targi Grüne Woche

 Kategorie: Wydarzenia

100 tys. ofert żywności i napojów z całego świata, tysiące zwierząt, ponad 35 tys. roślin i różnego typu pokazy. W stolicy Niemiec ruszyły Międzynarodowe Targi GRÜNE WOCHE. Zielony Tydzień oferuje wyjątkową gamę atrakcji w 26 halach o powierzchni 115 tys. metrów kwadratowych. Krajem partnerskim targów w 2019 roku jest Finlandia. Polska żywność podczas tej imprezy od lat z powodzeniem podbija serca i podniebienia Europejczyków.

Podczas imprezy w Berlinie, zwiedzający mają okazję zapoznać się z międzynarodową ofertą artykułów spożywczych i używek od piwa, wina, szampana, mięsa i wędlin po owoce morza, przyprawy, herbatę. Uczestnicy imprezy będą mieli także możliwość przekonać się, jak smakuje Polska – aromatycznym mięsiwem, niepowtarzalnymi wędlinami, naturalnymi sokami, najwyższej jakości miodami i wyrobami cukierniczymi.

Wiele polskich produktów jest już rozpoznawalnych poza granicami kraju. Potwierdza to bilans handlu zagranicznego produktami rolno-spożywczymi z Polski.

Targi Grüne Woche tworzą niebywałą okazję do promocji produktów regionalnych na terenie Niemiec, ale także do tego, by promować poszczególne regiony i lokalne tradycje.

Targi, organizowane w formie narodowo-regionalnych ekspozycji, co roku przyciągają około pół miliona zwiedzających, którzy mają okazję degustacji napojów, wyrobów i potraw ze wszystkich zakątków naszego globu. Dla wystawców to przede wszystkim szansa sprawdzenia, czy ich produkty odpowiadają niemieckim i europejskim podniebieniom oraz porównania swoich szans obecności na rynku międzynarodowym. Równolegle odbywają się liczne seminaria i konferencje o tematyce rolniczej, ekonomicznej oraz na temat powiązań producentów surowca i przetwórców.

Podczas imprezy, zwiedzający będą mieli także okazję do kulinarnej podróży dookoła świata – zapoznać się z międzynarodową oferta artykułów spożywczych i używek od piwa, wina, szampana, mięsa i wędlin po owoce morza, przyprawy, herbatę. Targi zapewniają także inne atrakcje – można obejrzeć przyrządy, maszyny, wyposażenie i urządzenia produkcyjne dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz artykuły ogrodnicze. W zakres imprezy wchodzi również bydło hodowlane, zwierzęta domowe, myślistwo i wędkarstwo.

Najnowsze wpisy

Zostaw komentarz

Napisz do nas!

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć zostaw nam wiadomość. Odpiszemy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij ENTER by wyszukać