POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL 2018

 Kategorie: Wydarzenia

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL w Poznaniu to jedno z ważniejszych wydarzeń dla dystrybutorów sprzętu i wyposażenia dla sektora HoReCa – właścicieli i menedżerów restauracji, firm cateringowych oraz hoteli, a także szefów kuchni. Impreza rozpoczyna się 1 października. Potrwa 4 dni.

Wydarzenie jest kluczowe dla rozwoju działalności sektora HoReCa, pozwala odnaleźć produkty najlepszej jakości oraz poznać unikatowe rozwiązania z branży gastronomicznej i hotelarskiej omawiane podczas licznych spotkań ze specjalistami.

Ekspozycję co roku tworzą czołowi polscy producenci i dystrybutorzy sprzętu dla lokali gastronomicznych i hotelarskich. POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL to także targi, podczas których mają miejsce premiery krajowe, europejskie i światowe. Specjalna strefa pokazowa – Galeria Innowacji, w której pojawiają się najnowsze rozwiązania dla sektora HoReCa, co roku działa jak magnez. Odwiedzają ją nie tylko szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, ale także przedstawiciele obiektów hotelarskich i firm cateringowych.

W 2017 roku swoją premierę na targach miał także projekt INVEST HOTEL Showroom, Dedykowany jest on przede wszystkim sektorowi hotelarskiemu. Jego idea opiera się na odwzorowaniu przestrzeni hotelowych z udziałem wyposażenia dostarczonego przez wystawców targów. Do udziału w projekcie INVEST HOTEL Showroom zapraszani są m.in. dostawcy mebli, oświetlenia, tekstyliów i nowoczesnych technologii do zarządzania obiektem.

POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL to także targi serwujące zwiedzającym wiele emocji podczas pokazów i konkursów kulinarnych, a także solidną dawkę wiedzy podczas szkoleń i konferencji. Sercem targów jest co roku strefa kulinarna, w której rozgrywa się m.in. najważniejszy w polskiej gastronomii konkurs dla profesjonalistów, czyli Kulinarny Puchar Polski , a także pokazy kulinarne Master Class Show.. Dla przedstawicieli obiektów hotelarskich wydarzeniem obowiązkowym jest z kolei <HMC> Hotel Marketing Conference.
W 2017 roku w wydarzeniu udział wzięło 470 przedstawicieli sektora hotelarskiego.

Najnowsze wpisy

Zostaw komentarz

Napisz do nas!

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć zostaw nam wiadomość. Odpiszemy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij ENTER by wyszukać