POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL 2018

 Kategorie: Wydarzenia

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL w Poznaniu to jedno z ważniejszych wydarzeń dla dystrybutorów sprzętu i wyposażenia dla sektora HoReCa – właścicieli i menedżerów restauracji, firm cateringowych oraz hoteli, a także szefów kuchni. Impreza rozpoczyna się 1 października. Potrwa 4 dni.

Wydarzenie jest kluczowe dla rozwoju działalności sektora HoReCa, pozwala odnaleźć produkty najlepszej jakości oraz poznać unikatowe rozwiązania z branży gastronomicznej i hotelarskiej omawiane podczas licznych spotkań ze specjalistami.

Ekspozycję co roku tworzą czołowi polscy producenci i dystrybutorzy sprzętu dla lokali gastronomicznych i hotelarskich. POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL to także targi, podczas których mają miejsce premiery krajowe, europejskie i światowe. Specjalna strefa pokazowa – Galeria Innowacji, w której pojawiają się najnowsze rozwiązania dla sektora HoReCa, co roku działa jak magnez. Odwiedzają ją nie tylko szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, ale także przedstawiciele obiektów hotelarskich i firm cateringowych.

W 2017 roku swoją premierę na targach miał także projekt INVEST HOTEL Showroom, Dedykowany jest on przede wszystkim sektorowi hotelarskiemu. Jego idea opiera się na odwzorowaniu przestrzeni hotelowych z udziałem wyposażenia dostarczonego przez wystawców targów. Do udziału w projekcie INVEST HOTEL Showroom zapraszani są m.in. dostawcy mebli, oświetlenia, tekstyliów i nowoczesnych technologii do zarządzania obiektem.

POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL to także targi serwujące zwiedzającym wiele emocji podczas pokazów i konkursów kulinarnych, a także solidną dawkę wiedzy podczas szkoleń i konferencji. Sercem targów jest co roku strefa kulinarna, w której rozgrywa się m.in. najważniejszy w polskiej gastronomii konkurs dla profesjonalistów, czyli Kulinarny Puchar Polski , a także pokazy kulinarne Master Class Show.. Dla przedstawicieli obiektów hotelarskich wydarzeniem obowiązkowym jest z kolei <HMC> Hotel Marketing Conference.
W 2017 roku w wydarzeniu udział wzięło 470 przedstawicieli sektora hotelarskiego.

Najnowsze wpisy
Wyświetlam 2 komentarzy
 • Helene
  Odpowiedz

  It is not my first time to go to see this site, i
  am browsing this web page dailly and take pleasant facts from
  here every day.

 • elegantthemes.com
  Odpowiedz

  Hurrah! Finally I got a website from where I be able to actually get useful information regarding my
  study and knowledge.

Zostaw komentarz

Napisz do nas!

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć zostaw nam wiadomość. Odpiszemy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij ENTER by wyszukać