Czy może być coś piękniejszego niż robić to, co się kocha? Czerpać radość z każdej aktywności i jeszcze z tego żyć?

Agropasja pokazuje ludzi, którym się to udało. Tych, dla których pasja, a właściwie agropasja – stała się sensem życia. Program czasami przenosi Widzów w świat magicznego piękna wsi, ogrodów, a innym razem przypomina zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Nawiązuje do przeszłości, ale także wskazuje nowe trendy i technologie, możliwości rozwoju, pozyskiwania dotacji i znalezienia swojego miejsca na ziemi i na rynku rolno-spożywczym.
Autorką i prowadzącą program jest Maria Sikorska.

the-open-air-museum-2701647_960_720

Program pokazuje wieś nowoczesną i wieś marzeń. Nowe trendy i technologie w rolnictwie, a także pasje mieszkańców terenów wiejskich. Świat z perspektywy pól.
Ciekawe pomysły na biznes na wsi, nietuzinkowe hobby, które mogą stać się źródłem dochodu, a także sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Inspirujemy, doradzamy i aktywizujemy.

Rozkwitnij z nami! Tak jak my pokochaj wieś i naturę – wszystko, co z nimi związane!

Program Agropasja jest przestrzenią dla tych, którzy związani są ze światem rolniczym, ale także tych, którzy interesują się m.in. tematyka livestylową, trendami z ogrodniczego świata, zdrową żywnością, produktami regionalnymi, innowacjami na rynku polskim i zagranicznym oraz pomysłami na biznes.
Pokazujemy liderów i aktywizujemy. Dajemy klucz do sukcesu.

W blisko 23 minutowym programie, podzielonym na kilka różnych bloków tematycznych, pojawiają się relacje z różnorodnych imprez, eksperci z różnych gałęzi rolnictwa, rolnicy, ogrodnicy, przedsiębiorcy, prawnicy i inne osoby, którym świat rolniczy i ogrodniczy, jest wyjątkowo bliski.

Emisja programu

Polsat News – Niedziela 16:30

Polsat News 2 – Poniedziałek 06:00

Wszystkie odcinki programu Agropasja można obejrzeć w bezpłatnym paśmie platformy Ipla:

Agropasja na IPLA

Agropasja jest także dostępna na portalu YouTube:

Agropasja na YouTube

Zapraszamy również do odwiedzenia profilu programu na Facebook’u

Agropasja na FACEBOOK'u
Napisz do nas!

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć zostaw nam wiadomość. Odpiszemy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij ENTER by wyszukać