Już 30 września Polagra Tech!

 Kategorie: Wydarzenia

Międzynarodowe Targi Technologii dla Przemysłu Spożywczego to miejsce, w którym prezentowane są maszyny i urządzenia oraz komponenty i dodatki dedykowane dla producentów wyrobów spożywczych m.in. piekarskich i cukierniczych, mięsnych, rybnych, przetworów owocowo-warzywnych, mleczarskich, zbożowych, makaronowych, napojów, przypraw, wyrobów gastronomicznych.

Targi POLAGRA TECH są wydarzeniem dedykowanym przedstawicielom branży producentów żywności, na którym producenci i dystrybutorzy polskich i światowych marek, prezentują mieszanki i komponenty, a także całe linie technologiczne do produkcji mięsnej, rybnej, cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej.  Każdorazowo POLAGRA TECH to bogata oferta dla przemysłu technologii spożywczych, tj m.in. zarówno urządzeń do konfekcjonowania żywności, jak i aparatury kontrolno-pomiarowej, środków higieny i ochrony przed szkodnikami, urządzeń chłodniczych, rozlewniczych, owocowo-warzywnych, mleczarskich, do produkcji makaronów, środków transportu i innych.  Ponadto to możliwość zapoznania się z szeroką ofertą urządzeń dla przemysłu spożywczego, urządzeń wykorzystywanych w technologii zarządzania odpadami w przedsiębiorstwie, w technice wentylacyjnej, chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH składają się z trzech salonów tematycznych:

  • SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH – organizowany jest co roku. Na zwiedzających czeka szeroka oferta wystawiennicza: od maszyn, urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej przez urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i grzewcze po środki transportu, higieny i środki ochrony przed szkodnikami.
  • SALON TECHNOLOGII MIĘSNYCH I RYBNYCH – odbywa się co dwa lata, w latach nieparzystych (2015, 2017, 2019, …).. Podczas tych targów zapoznać się można z maszynami, urządzeniami oraz komponentami i dodatkami stosowanymi w przemyśle mięsnym i rybnym.
  • SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH – odbywa się co dwa lata, w latach parzystych (2014, 2016, 2018, …). W ramach niniejszej ekspozycji prezentowane są maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki stosowane w branży cukierniczej i piekarskiej.
Najnowsze wpisy

Zostaw komentarz

Napisz do nas!

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć zostaw nam wiadomość. Odpiszemy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij ENTER by wyszukać