Rynek telewizyjny to branża oparta na doświadczeniu, technologii oraz świadomej umiejętności wykorzystywania środków służących do kreacji. Dlatego wspieramy naszych klientów na każdym etapie produkcji – z zachowaniem najwyższej jakości usług w produkcji filmów.

Media Holding zajmuje się produkcją programów telewizyjnych, filmów, reportaży (w tym reportaży korporacyjnych), relacji z imprez, reklam telewizyjnych, video contentu do Internetu od 2005 roku. Zapewnia kompleksową obsługą medialną.

Obecne działania kierujemy do stacji telewizyjnych, firm korporacyjnych czy event’owych. Zapewniamy kompleksową obsługę filmową. Tworzymy m.in. scenariusze, założenia programowe, wykonujemy postprodukcję. Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu programów telewizyjnych z wykorzystaniem Adobe oraz Avid Media Composer HD.  Bazując na wieloletnim doświadczeniu telewizyjnym, świadczymy usługi szkoleniowe w zakresie produkcji filmowej.

Co ważne, nasi klienci po wyprodukowaniu materiału filmowego, mają zapewnione transkodowanie filmu do dowolnego formatu audio-video i zgranie na dowolny nośnik.

Zapewniamy specjalistyczną obsługę. Współpracujemy z twórcami telewizyjnymi i filmowymi. Szeroka grupa realizacyjna pozwala nam wykonywać nawet najtrudniejsze zlecenia filmowe.

Napisz do nas!

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć zostaw nam wiadomość. Odpiszemy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij ENTER by wyszukać