Przez:
Kategorie: Wydarzenia
Opublikowano

Kongres MEATing za nami!

Flexitarianie, ortorektycy, lakto-ovo wegetarianie oraz weganie. To nowa grupa konsumentów, którzy coraz silniej kreują rynek żywnościowy nie tylko w Polsce, ale także w Europie. To już fakt – osoby podejmujące decyzje zakupowe są aktywnymi uczestnikami projektowania żywności, z potrzebą szybkiej adaptacji globalnych trendów i sporym zainteresowaniem żywieniem oraz zdrowym stylem życia. W tym wszystkim coraz mniej miejsca dla mięsa na talerzach. O przyszłości branży mięsnej dyskutowano podczas Kongresu MEATing [...]

0 więcej
Przez:
Kategorie: Ogólne, Wydarzenia
Opublikowano

Stop suszy

Ostatnio częstymi tematami są: zagrożenie powodziowe i podtopienia. Istnieje także inne widmo – suszy. Można stwierdzić, że Polskę …suszy. Zapasy wody pitnej w kraju są bowiem na granicy wyczerpania. Mamy jej tyle, co Egipt, a może być jeszcze gorzej Czarny scenariusz ma zmienić program Stop Suszy.

0 więcej
Przez:
Kategorie: Wydarzenia
Opublikowano

WorldFood Warsaw

Ponad 350 wystawców z 23 krajów, kuchnie i alkohole świata, przyprawy i zioła, najlepsze produkty, specjalni goście kulinarni, eksperci branży spożywczej i HoReCa – słowem cała branża spożywcza przez trzy dni w stolicy! Wielkimi krokami zbliża się niezwykle ważne wydarzenie dla branży spożywczej!

0 więcej
Przez:
Kategorie: Wydarzenia
Opublikowano

Polska na Targach BioFach 2019

Priorytetowo traktujemy produkcję żywności wysokiej jakości i w tym kontekście podejmujemy szereg działań mających na celu rozwój sektora rolnictwa ekologicznego – podkreślił podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki, podczas targów BIOFACH w Norymberdze.

0 więcej
Napisz do nas!

Jeśli chcesz nam coś powiedzieć zostaw nam wiadomość. Odpiszemy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij ENTER by wyszukać